PRIVĀTUMA POLITIKA

Mums jūsu privātums ir kritiski svarīgs.

Finierkaste atrodās:

SIA “Drukājam Idejas”
Lokomatīves 26
Tel. +371 29990387

Finierkastes politika ir ievērot jūsu konfidencialitāti attiecībā uz jebkādu informāciju, kuru mēs varam apkopot mūsu mājas lapas darbības laikā.
Šī konfidencialitātes politika attiecas uz finierkaste.lv (tālāk tekstā – “mūs”, “mēs” vai “finierkaste.lv”). Mēs cienām jūsu konfidencialitāti un esam apņēmušies aizsargāt personīgi identificējamu informāciju, kuru jūs varat mums sniegt, izmantojot tīmekļa vietni. Mēs esam pieņēmuši šo konfidencialitātes politiku (“konfidencialitātes politika”), lai izskaidrotu, kāda informācija var tikt savākta mūsu tīmekļa vietnē, kā mēs izmantosim šo informāciju, un kādos apstākļos mēs varam atklāt informāciju trešajām personām. Šī konfidencialitātes politika attiecas tikai uz informāciju, kuru mēs apkopojam, izmantojot tīmekļa vietni, un tā neattiecas uz mūsu informācijas iegūšanu no citiem avotiem.

Šajā konfidencialitātes politikā, kā arī mūsu vietnē publicētajos Noteikumos un nosacījumos ir izklāstīti vispārīgie noteikumi un politikas, kas nosaka jūsu tīmekļa vietnes izmantošanu. Atkarībā no jūsu darbībām, apmeklējot mūsu vietni, jums iespējams būs jāpiekrīt papildu noteikumiem un nosacījumiem.

Tīmekļa vietnes apmeklētāji

Tāpat kā lielākā daļa tīmekļa vietņu operatoru, Finierkaste savāc tādu informāciju, kas nav personas identificējoša informācija, ko tīmekļa pārlūkprogrammas un serveri parasti dara pieejamus, piemēram, pārlūkprogrammas veidu, valodas preferences, atsauces vietnes un katra apmeklētāja pieprasījuma datumu un laiku. Finierkastes mērķis apkopot informāciju, kas nav personas identificējoša informācija, ir lai labāk saprastu, kā Finierkastes apmeklētāji izmanto tās vietni. Laika gaitā Finierkaste var apkopot kopsavilkumā informāciju, kas nav personiska identificējoša informācija, piemēram, publicējot pārskatu par vietnes izmantošanas tendencēm.

Finierkaste arī savāc potenciāli personīgi identificējošu informāciju, tādu kā, interneta protokola (IP) adreses no lietotājiem, kuri ir pievienojušies, un lietotājiem, kuri atstāj komentārus https://finierkaste.lv bloga ziņās. Finierkaste tikai atklāj pievienojušos lietotāju un komentētāju IP adreses tādos pašos apstākļos kā tiek izmantota un atklāj personu identificējošu informāciju, kā tas ir aprakstīts zemāk.

Personīgi identificējošas informācijas apkopošana

Daži Finierkastes mājas lapas apmeklētāji izvēlas mijiedarboties ar Finierkaste tādos veidos, kur Finierkastei ir nepieciešams ievākt personīgi identificējošu informāciju. Finierkastes apkopotās informācijas apjoms un veids ir atkarīgs no mijiedarbības veida. Piemēram, mēs lūdzam apmeklētājus, kuri reģistrējas vietnē https://finierkaste.lv, norādīt lietotājvārdu un e-pasta adresi.

Drošība

Jūsu personiskās informācijas drošība mums ir svarīga, taču jāatceras, ka neviena interneta pārsūtīšanas vai elektroniskās glabāšanas metode nav 100% droša. Kamēr mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs nevaram garantēt tās pilnīgu drošību.

Reklāmas

Reklāmas, kas tiek rādītas mūsu vietnē, var būt piegādātas lietotājiem no reklāmdevējiem, kuri var iestatīt sīkfailus. Šie sīkfaili ļauj reklāmu serverim atpazīt jūsu datoru katru reizi, kad viņi jums sūta tiešsaistes reklāmu, lai apkopotu informāciju par jums vai citiem, kas lieto datoru. Šī informācija ļauj reklāmu tīkliem piedāvāt, starp citām lietām, mērķtiecīgas reklāmas, kas, pēc viņu domām, jums visvairāk interesēs. Šī konfidencialitātes politika attiecas uz sīkfailu izmantošanu Finierkastē un neietver sīkfailu izmantošanu, ko veic citi reklāmdevēji.

Saites uz ārējām vietnēm

Mūsu servisā var būt saites uz ārējām vietnēm, kuras nepieder mums. Ja jūs noklikšķināsiet uz trešās puses saiti, jūs tiksiet novirzīts uz šīs trešās puses vietni. Mēs stingri iesakām pārskatīt katras apmeklētās vietnes Konfidencialitātes Politiku, kā arī noteikumus un nosacījumus.

Mēs nekontrolējam un neuzņemamies atbildību par trešo pušu vietņu, produktu vai pakalpojumu saturu, konfidencialitātes politiku vai praksi.

Kopsavilkuma statistika

Finierkaste var apkopot statistiku par vietnes apmeklētāju uzvedību. Finierkaste šo informāciju var parādīt publiski vai nodot to citiem. Tomēr Finierkaste neizpauž jūsu personas identificējošo informāciju.