PRODUKTU KOLEKCIJA 2018

Izlases produkti

LĀZERIZSTRĀDĀJUMU KOLEKCIJA 2018

Kāpēc izvēlēties Finierkasti?

Radoši risinājumi

Jums ir ideja un nezināt vai to ir iespējams realizēt? Radošu problēmu risināšana ir mūsu specialitāte. Mēs tiecamies nākt pretī ar oriģinālām dizainu idejām un variantiem, kas patīkami pārsteigs, un atbildīs prasībām un vēlmēm.

Vienmēr gatavi palīdzēt

Mums ir svarīga mūsu klientu apmierinātība. Kad rodas jautājumi par produktiem, pakalpojumiem vai tehniskām problēmām, zvaniet, rakstiet vai sūtiet e-pastu mums jebkurā laikā. Atbildi dodam tiklīdz varam. Mēs palīdzēsim iziet cauri un izskaidrot mūsu lāzerpkalpojumu procesu.

Neierobežots dizainu klāsts

Mēs piedāvājam plašu klāstu ar sagatavotiem produktiem, kurus var personalizēt pēc saviem ieskatiem šajā pat mājaslapā. Vai arī izvēlieties no daudzajiem materiālu veidiem, krāsu toņiem un produktu izmēriem, un nosūtiet mums pieprasījumu ar savu dizaina ideju.

Efektīvi un kvalitatīvi

Ar daudzu gadu pieredzi mēs pagatavojam kvalitatīvus produktus no skaistiem materiāliem, kas atbildīs prasībām un cenai. Mēs pārūpējamies, lai pasūtījuma process būtu ērts, ātrs un maksimāli kvalitatīvs bez liekām problēmām.

Tiecamies pēc perfekcijas

Mūsu produkti ir izgatavoti ar augstu precizitāti līdz 0.1 mm lāzerprecizitātei un bez vizuāliem un tehniskiem defektiem. Mēs pārliecināmies, lai produkts atbilstu vēlamajam dizainam, un pasūtījums nonāktu līdz galapunktam perfektā stāvoklī

Ražots Latvijā

Visi mūsu izstrādājumi ir izgatavoti no Latvijas piegādātāju un ražotāju materiāliem ar mūsu pašu rokām mūsu birojā, kas atrodas Rīgā, Latvijas galvaspilsētā, un ir viegli sasniedzams, ja rodas nepieciešamība.

Iedvesmojies vai ļauj mums iedvesmot

Izdomā ar kādu dizainu, cik daudz un no kādiem materiāliem vēlies izgatavot savu produktu. Vai sazinies ar mums, lai varam Tev palīdzēt ar idejām un risinājumiem.

Dizaina izstrāde

Sagatavo savus vektora vai attēla failus produkta dizainam un sūti mums izstrādei. Vai, ja vēlies, mēs tev piedāvāsim savus ideju renderējumus. Kad saņemsim visu informāciju par vēlamo produktu, varēsim noteikt cik viss process izmaksās.

Produkta izgatavošana

Mēs sāksim produkta izgatavi uzreiz kā apstiprināsim Tavu projektu, un sniegsim informāciju par procesa norisi un progresu.

Piegāde

Gatavo projekta produktu mēs iepakojam tā, lai tas nonāktu līdz adresātam izcilā stāvoklī. Pasūtījumu mēs nogādāsim ar Tevis izvēlēto piegādes veidu.

KOMPĀNIJAS INFORMĀCIJA

FINIERKASTES PAKALPOJUMI

KĀ TAS VISS DARBOJAS

Finierkaste piedāvā plašu klāstu ar produktiem, kurus pircējs var personalizēt pēc saviem ieskatiem. Kaut gan ne vienmēr atradīsi to ko vēlies mūsu produktu katalogā, tāpēc mūsu pakalpojumos ietilpst arī lāzergriezšana un gravēšana pēc pircēja pieprasījuma. Mēs palīdzēsim pircējam gan ar idejām, gan idejas dizaina realizēšanu un izstrādi, lai tas atbilstu visām pircēja vajadzībām un prasībām. Mēs strādajam atbildīgi un ar dedzību, lai pārvērstu Jūsu idejas realitātē.