PIRKŠANĀS INFORMĀCIJA

Piegādes izmaksas būs atkarīgas no izvēlētā piegādes veida, preces izmēriem un Jūsu pasūtījuma piegādes adreses vietas.

Pēc ražošanas pabeigšanas piegāde var paprasīt 2 līdz 10 darba dienas.

Pēc pasūtījuma izpildes mēs uzsākam tūlītēju produkta ražošanas procesu, kas var ilgt līdz pat piecām darba dienām, un informējam klientu par tā norises gaitu.

Saņemot pasūtījumu, tam būs pievienota oriģināla preču pavadzīme. Elektronisko pavadzīmes versiju var lejuplādēt no sava finierkastes.lv profila.

SAMAKSAS INFORMĀCIJA

Vēlmju saraksts ir paredzēts lietotājiem, kas vēlas izveidot savu personalizēto kolekciju, kas sastāv no produktiem, kurus Jūs vēlaties nopirkt un saglabāt savā lietotāja kontā turpmākai atsaucei. Vēlmu saraksts ļauj lietotājiem aplūkot un atgriezties pie produktiem, kuri ir ieinterisējuši bez nodoma tos uzreiz iegādāties.

Ja prece tiešām būs bojāta vai nebūs atbilstoša pasūtījumam, tad nepieciešams sazināties elektroniski noliktava@finierkaste.lv vai zvanot uz tālruni +371 29990387.

Ja esat izvēlējušies apmaksāt ar bankas karti un process ir bijis veiksmīgs, tad šādā gadījumā atmaksa notiks nedēļas laikā un summa būs mazāka par bankas komisijām. Lai šo procesu iedarbinātu, nekavējoties jāsazinās ar mums elektroniski noliktava@finierkaste.lv vai zvanot +371 29990387.

Mūsu preču pārvadātāji OMNIVA nodrošina preču izsekošanu atbilstoši noteikumiem. Ja vēlaties izsekot, kur atrodās pasūtījums, tad ir jāpieprasa izsekošanas informācija.

PAKALPOJUMA INFORMĀCIJA

Materiālu sarakstu var aspkatīt šeit: Materiāli

Mēs varam piedāvāt ražot no vienas vienības izstrādes līdz tiražēšanai pēc norunātiem termiņiem.

Ja projekts ir izstrādāts pietiekami korekti, mēs pieņemam tūlītējā ražošanā. Ja darbs nav korekts, mēs kopīgi ar klientu risinām, lai projekts būtu veiksmīgi realizēts.

Liela daļa materiālu, tādi kā finieris un akrils dažādos biezumos, mums ir pieejami noliktavā. Tos materiālus, kurus mēs neturam noliktavā, ir iespējams pasūtīt dienas laikā, ko mums nodrošina sadarbības partneri.

Konsultācijas tiek sniegtas par dizaina izstrādi un materiālu pielietošanu.

Par ātru pasūtījumu veikšanu ir jāsazinās telefoniski +371 29990387.

Piedāvājam gravēšanu ar rotaru uz apaļiem priekšmetiem no 10 mm līdz 100 mm diametrā, un līdz 250 mm garumiem.